شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

 شهردار بندرگز

محمد علی آزادی کناری

 

کانال رسمی شهرداری بندرگز در پیام رسان ایتا

آخرین اخبار

پیوندها

آماده سازی زمین فوتبال ساحلی بندرگز

معاون خدمات شهری و عمران شهرداری از آماده سازی زمین فوتبال ساحلی ورزشگاه امام رضا(ع)بندرگز در دیدار دوتیم ملوان دانشگاه آزاد و خزر رودسر گیلان خبر داد.

جعفر رضایی گفت:نیروهای واحد خدمات شهری ،فضای سبز و تاسیسات صبح روز پنج شنبه94.02.17 با حضور در ورزشگاه امام رضا(ع) زمین فوتبال ساحلی این ورزشگاه را برای این دیدار آماده کردند.

معاون خدمات شهری و عمران شهرداری افزود:حمل پنجاه تن ماسه بادی از بندر امیر آباد بهشهر به ورزشگاه،اصلاح علف های اطراف زمین،راه اندازی دوش آب رختکن ،نظافت و جمع آوری زباله اطراف زمین، رنگ آمیزی دیوار ضلع جنوبی و نمای بیرونی رختکن از اقداماتی بود که شهرداری قبل از برگزاری این دیدار انجام داد.

گفتنی است:در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تیم ملوان دانشگاه آزاد بندرگز در عصر روز شنبه 94.02.19میزبان خزر رودسر گیلان در ورزشگاه امام رضا(ع) بود که این دیدار با برتری ملوان بندرگز پایان یافت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی


اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر

محمد حسن رحیمی/حسن هادیان/مجتبی ریاحی/یوسف محمدی/عزیزاله عسگری

 

 

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34376690 017

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون