شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

 شهردار بندرگز

محمد علی آزادی کناری

 

کانال رسمی شهرداری بندرگز در پیام رسان ایتا

آخرین اخبار

پیوندها

آئین کلنگ زنی احداث خط دوم ایستگاه راه آهن بندرگز به گرگان

 

آئین کلنگ زنی احداث خط دوم ایستگاه راه آهن بندرگز به گرگان با حضور استاندار گلستان،مدیران استانی و شهرستانی،صبح امروز سه شنبه94.02.22 در ایستگاه راه اهن بندرگز انجام شد.

در این آئین استاندار گلستان با بیان این که خط ارتقاء از عرفان فردی شروع می شود و به سوی عرفان اجتماعی سیر میکند گفت:در عرفان اجتماعی جوهره،خدمت به مردم است،از این جهت کسی که بتواند در عرصه خدمت میدان داری کند،در نگاه الهی و مردم عزتمند خواهد بود.

صادقلو ادامه داد:در استان گلستان همه باید همدل و همزبان عرصه خدمت را ایجاد کنیم و این اراده برای خدمت وجود دارد و زیرساختهای آن در حال تمهید است.

استاندار گلستان افزود:ما سند چشم انداز استان را با توجه به اینکه گلستان، نگارستان ایران و اقوام است،در راستای همگرایی و یک هنجار اساسی تدوین کردیم و طرح های مختلفی در حال پیگیری است.

وی در ادامه گفت:راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سفر ریاست جمهوری به استان گلستان در یک همت شبانه روزی مسیر ریلی قره تپه به گرگان را به مسافت هجده کیلومتر بازسازی و بهینه سازی کرد و در مراسم امروز بهینه سازی مسیر سی و هفت کیلومتری بندرگز به گرگان با اعتبار نهصد میلیارد ریالی آغاز میشود.

حسن صادقلو تصریح کرد:در طرح هایی که افتتاح ایجاد نکند هیچگاه کلنگ زنی نمیکنم و اراده دولت بر این است، آنچه که به مردم قول داده می شود  شرایط عمل به خود بگیرد.

وی کریدور ریلی در راستای توسعه استان گلستان را یک زیر ساخت اساسی دانست و گفت:با همتی که از گذشته وجود داشت،نتیجه آن در این دولت به بار نشست و از این طریق استان ما را به عنوان کریدور ریلی باز تعریف کرد.

استاندار گلستان افزود:ما باید از ارزش افزوده این موقعیت به وجود آمده استفاده کنیم و ضمن استفاده از خطوط ریلی برای حمل بار شرایط استفاده از خط ریل را دقیقا مسافری نماییم.

وی اضافه کرد:امروزه مردم از نظر امنیت،خطوط ریلی را بهترین وسیله برای مسافرت می دانند و بدلیل جاذبه ای که در استان ما وجود دارد بدنبال این هستیم،از شرقی ترین تا غربی ترین نقطه استان را ارتباط ریلی ایجاد کنیم و آئین کلنگ  زنی این پروژه در آینده اتفاق خواهد افتاد.

استاندار گلستان با اشاره این که بندرگز از شهرهای استراتژیک استان است گفت:در گذشته تاریخی این استان دو شهر بندری وجود داشت و باید بتوانیم بنادر این استان را احیاء کنیم.

صادقلو عنوان کرد: از شهرهایی که در مدار توسعه استان می توانند نقش ایجاد کنند دو شهر بندرگز و بندرترکمن است که این دو شهر در جاذبه گردشگری و حمل و نقل دریایی از جایگاه تابناک و مهمی برخوردار هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی


اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر

محمد حسن رحیمی/حسن هادیان/مجتبی ریاحی/یوسف محمدی/عزیزاله عسگری

 

 

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34376690 017

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون