شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

 شهردار بندرگز

محمد علی آزادی کناری

 

کانال رسمی شهرداری بندرگز در پیام رسان ایتا

آخرین اخبار

پیوندها

همایش ملی جایگاه علوم گردشگری در آمایش سرزمین و توسعه منطقه ای

 

همایش ملی جایگاه علوم گردشگری در آمایش سرزمین و توسعه گردشگری با محورهای جایگاه علم گردشگری در ایران،گردشگری و آمایش سرزمین،گردشگری و آمایش سرزمین در استان گلستان با مشارکت شهرداری بندرگز و و مراکز پژوهشی برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال مقالات 10 شهریور 1394

اعلام نتایج داوری مقالات 20 شهریور1394

آخرین مهلت ثبت نام 25شهریور1394

زمان برگزاری همایش 5 مهرماه 1394

 

 دبیرخانه همایش: گرگان-ویلاشهر-بلوار نیایش شرقی-موسسه آموزش عالی حکیم جرجانی-اتاق دبیرخانه همایش

کد پستی:4114914785846

تلفن: 7-01732171095

نمابر: 01732173703

ایمیل:tourism.hakimjorjani.com@gmail

آئین کلنگ زنی احداث خط دوم ایستگاه راه آهن بندرگز به گرگان

 

آئین کلنگ زنی احداث خط دوم ایستگاه راه آهن بندرگز به گرگان با حضور استاندار گلستان،مدیران استانی و شهرستانی،صبح امروز سه شنبه94.02.22 در ایستگاه راه اهن بندرگز انجام شد.

در این آئین استاندار گلستان با بیان این که خط ارتقاء از عرفان فردی شروع می شود و به سوی عرفان اجتماعی سیر میکند گفت:در عرفان اجتماعی جوهره،خدمت به مردم است،از این جهت کسی که بتواند در عرصه خدمت میدان داری کند،در نگاه الهی و مردم عزتمند خواهد بود.

صادقلو ادامه داد:در استان گلستان همه باید همدل و همزبان عرصه خدمت را ایجاد کنیم و این اراده برای خدمت وجود دارد و زیرساختهای آن در حال تمهید است.

استاندار گلستان افزود:ما سند چشم انداز استان را با توجه به اینکه گلستان، نگارستان ایران و اقوام است،در راستای همگرایی و یک هنجار اساسی تدوین کردیم و طرح های مختلفی در حال پیگیری است.

وی در ادامه گفت:راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سفر ریاست جمهوری به استان گلستان در یک همت شبانه روزی مسیر ریلی قره تپه به گرگان را به مسافت هجده کیلومتر بازسازی و بهینه سازی کرد و در مراسم امروز بهینه سازی مسیر سی و هفت کیلومتری بندرگز به گرگان با اعتبار نهصد میلیارد ریالی آغاز میشود.

حسن صادقلو تصریح کرد:در طرح هایی که افتتاح ایجاد نکند هیچگاه کلنگ زنی نمیکنم و اراده دولت بر این است، آنچه که به مردم قول داده می شود  شرایط عمل به خود بگیرد.

وی کریدور ریلی در راستای توسعه استان گلستان را یک زیر ساخت اساسی دانست و گفت:با همتی که از گذشته وجود داشت،نتیجه آن در این دولت به بار نشست و از این طریق استان ما را به عنوان کریدور ریلی باز تعریف کرد.

استاندار گلستان افزود:ما باید از ارزش افزوده این موقعیت به وجود آمده استفاده کنیم و ضمن استفاده از خطوط ریلی برای حمل بار شرایط استفاده از خط ریل را دقیقا مسافری نماییم.

وی اضافه کرد:امروزه مردم از نظر امنیت،خطوط ریلی را بهترین وسیله برای مسافرت می دانند و بدلیل جاذبه ای که در استان ما وجود دارد بدنبال این هستیم،از شرقی ترین تا غربی ترین نقطه استان را ارتباط ریلی ایجاد کنیم و آئین کلنگ  زنی این پروژه در آینده اتفاق خواهد افتاد.

استاندار گلستان با اشاره این که بندرگز از شهرهای استراتژیک استان است گفت:در گذشته تاریخی این استان دو شهر بندری وجود داشت و باید بتوانیم بنادر این استان را احیاء کنیم.

صادقلو عنوان کرد: از شهرهایی که در مدار توسعه استان می توانند نقش ایجاد کنند دو شهر بندرگز و بندرترکمن است که این دو شهر در جاذبه گردشگری و حمل و نقل دریایی از جایگاه تابناک و مهمی برخوردار هستند.

به دنبال ایجاد قطب گردشگری در بندرگز هستیم

 

به نقل از نشریه دانشگاه،ویزه نامه هفتگی اخبار واحد های دانشگاه آزاد اسلامی شماره329،احمد شاهورانی نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استانهای شمالی(گیلان،مازندران و گلستان) گفت:به دنبال ایجاد قطب گردشگری در بندرگز هستیم.

احمد شاهورانی عنوان داشت:طی بازدید معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از بندرگز،یکی از زمینهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز در حاشیه ساحل دریا مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر ما به دنبال ایجاد قطب گردشگری در بندرگز هستیم.

این زمین واحد بندرگز پتانسیل بالایی برای درآمدزایی دارد و میتوان در آن برنامه ریزی زیادی برای بحث گردشگری کرد و امیدواریم به تصویب مسئولان دانشگاه برسد.


اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر

محمد حسن رحیمی/حسن هادیان/مجتبی ریاحی/یوسف محمدی/عزیزاله عسگری

 

 

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34376690 017

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون