شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

شهردار بندرگز

مهندس جعفر رضایی

پیوندها

آخرین اخبار

حمایت از سرمایه گذار داخلی و خارجی در حوزه گردشگری مهمترین راه خدمت به توسعه اقتصادی وصنعت گردشگری شهرستان و منطقه

 

آیین افتتاح متمرکز 28 پروژه عمرانی،تولیدی و اشتغالزای شهرستان بندرگز صبح دیروز و در دومین روز از هفته دولت با حضور علی مرگدری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری گلستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

 

  نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرگز به عنوان نماینده شوراها و دهیاران شهرستان در این آیین گفت: توجه به حوزه گردشگری در سواحل دریای بندرگز و حمایت از سرمایه گذار  داخلی و خارجی در این حوزه، مهمترین راه خدمت به توسعه اقتصاد شهرستان و توسعه صنعت گردشگری منطقه می باشد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد:کانال خوزینی به عنوان یک پل ارتباطی،دریاچه بزرگ خزر و خلیج گرگان را به هم متصل می کرد و در حقیقت، ورودی آب دریای خزر به خلیج بود و کشتی های تجاری در گذشته های نه چندان دور از طریق این کانال وارد خلیج گرگان میشدند و در سواحل بندرگز پهلو می گرفتند،اما متاسفانه این کانال دچار رسوب شده و لایروبی و رسوب زدایی آن می تواند وضعیت سواحل شهرستان بندرگز و خلیج گرگان را بهبود بخشد تا شاهد پسروی آب در سواحل دریای استان که از نظر شهروندان و گردشگران ناخوشایند است نباشیم.

 

جمشید کردی راه اندازی کارخانه های غیر فعال و نیمه فعال شهرکهای صنعتی را یکی دیگر از راههای توسعه اقتصادی دانست که توجه به آن میتواند اشتغال جوانان شهرستان را تضمین نماید.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: احداث جاده بین مزارع،حد فاصل محله اخلاقی شهر بندرگز و امام زاده حبیب الله نوکنده ، و ایجاد یک جاده ساحلی می تواند ساحل بندرگز و نوکنده را به هم متصل نماید و از طرفی دسترسی به آستان مقدس این امام زاده را برای دوستاران و مشتاقان تسریع بخشد و همچنین به عنوان یک خط کمربندی جهت اتصال به جاده بین المللی محسوب می شود.

 جمشید کردی سخنان خود را در این مراسم با اشعاری در مدح ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا و شهیدان رجایی و باهنر خاتمه داد.

 

گفتنی است موارد مذکور مورد توجه معاون استاندار قرار گرفت و قول پیگیری و اجرایی شدن از طرف وی داده شد.

 لازم به ذکر است در پایان این مراسم، کمپینگ ساحلی واقع در محدوده طرح سالمسازی دریا با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری گلستان،فرماندار شهرستان،شهردار، نایب رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرستانی رسما افتتاح شد.

دومین دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندرگزدر حسینیه انصارالحسین انجام شد

 

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندرگز شامگاه روز شنبه 94/05/31 با حضور در حسینیه انصارالحسین واقع در کوچه شهید جلیلی با ساکنین این محل بویژه جوانان هیئت انصارالحسین دیدار کردند.

 

در ابتدای این نشست اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص اقدامات انجام شده و همچنین طرح هاو برنامه های آتی شورای شهر و شهرداری توضیحات مبسوطی را ارائه کردند و در ادامه نیز به پرسشهای حاضرین در خصوص وضعیت تملک اراضی ساحلی،بهسازی میدان ولایت، بازگشایی کمربند غربی(20 متری) و شرقی و همچنین وضعیت آسفالت کوچه شهید جلیلی پاسخ دادند.

دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندرگز در حسینیه سیدالشهدا خیابان ولیعصر(عج)

 

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندرگز با حضور در حسینیه سیدالشهدا خیابان ولیعصر(عج) با ساکنان این خیابان دیدار کردند

 

این دیدار در راستای بررسی مشکلات محلات شهری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر،شهردار بندرگز،معاون خدمات شهری و عمران،معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری،مسئولین واحدهای خدمات شهری و فضای سبز در روز یکشنبه94.02.27 ساعت 21:00در حسینیه سیدالشهدا خیابان ولیعصر(عج) با ساکنان این منطقه انجام شد.

 

در ابتدای این دیدار شهردار بندرگز مطالبی را با توجه به نامگذاری سال دولت و ملت ،همدلی و هم زبانی پیرامون همکاری شهروندان در اجرای طرحها و پروژه ها ی شهری بیان داشت و ظرفیت ها و محدودیت های توسعه شهری را برای حاضرین در جلسه بر شمرد و توسعه و پیشرفت شهر را مستلزم مشارکت فعال و پویای همه شهروندان دانست.

در ادامه این نشست صمیمانه مواردی همچون پیگیری تردد منظم تاکسیهای شهری در خیابان ولیعصر(عج)،شستشوی سطل های زباله،نظافت جداول کوچه ها،ساماندهی تپه تاریخی شمالی جهت جلوگیری از اجتماع معتادین به مواد مخدر،نظارت بیشتر شهرداری جهت نصب آسانسور در ساختمانهای در دست ساخت،بازگشایی مسیر طولی خط لوله گاز و ساماندهی این مسیر از طرف حاضرین مطرح شد که مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

پس از درخواست های شهروندان،طرح های در دست اقدام شورای اسلامی شهر ، پیگیری های انجام شده پیرامون وضعیت مالکیت ساحل دریای بندرگز جهت هموار کردن مسیر برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و رونق صنعت گردشگری شهر،موانع موجود در بازگشایی کمربند شرقی و غربی و رایزنی های انجام شده با مالکین زمینهای اطراف آن برای بازگشایی این دو مسیر حیاتی جهت توسعه شهر و کم کردن بار ترافیکی، موانع توسعه شهر و راه برون رفت از این بن بست یعنی الحاق روستای گز به شهر بندرگز و ایجاد کریدور گردشگری جنگل به دریا و افزایش سرانه شهری از سوی یوسف محمدی رئیس شورای اسلامی،جمشید کردی نایب رئیس و سید مهدی میر کریمی عضو شورای اسلامی شهر مطرح شد.

اتحاد و همدلی شورای اسلامی شهرها با شهرداری پیام دوچرخه سواری از گیلانغرب

 

روح الله بصیری نیا دوچرخه سواری از شهرستان گیلانغرب است که با پیام اتحاد و همدلی شورای اسلامی شهر ها با شهرداری ،مسیر گیلانغرب تا مشهدالرضا را رکاب میزند.

 

این ورزشکار صبح روز پنج شنبه94.03.07 با ورود به شهر بندرگز میهمان شهرداری و شورای اسلامی شهر شد.

 

بصیری نیا با پرچمی متبرک به حرح امام حسین (ع) و مزین به نام علی ابن موسی الرضا حامل پیام اتحاد و همدلی شورای اسلامی شهرها و شهرداری است و از (مشهد شهیدان) گیلانغرب پادر رکاب گذاشته و با استفاده از دوچرخه، شهر به شهر را رکاب میزند تا این این پیام را به شورای اسلامی شهر ها و شهرداری های شهرهای در مسیر منتهی به مشهدالرضا برساند.

 

وی پس از اینکه در شهرداری بندرگز مورد استقبال شهردار،رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر قرار گرفت به زیارت قبور مطهر شهدای گمنام شهر رفت و از محل برگزاری یادواره شهدای تخریب سه استان شمالی نیز بازدید کرد.

ورود به سایت

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34364690 017

سامانه پیامک: 30002240454545

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون