شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

شهردار بندرگز

مهندس جعفر رضایی

پیوندها

آخرین اخبار

با هدف حفظ حقوق شهروندان اجرا شد

 

طرح رفع سد معبر با هدف حفظ حقوق شهروندان صبح روز چهارشنبه 97/10/12 در خیابان امام خمینی اجرا شد.

شهردار بندرگز در همین رابطه گفت:با توجه به نزدیک شدن به ماه های پایانی سال ،این طرح به طور مستمر و مداوم جهت رعایت حقوق،آسایش و تسهیل عبور و مرور ،تا جلب رضایت شهروندان ادامه خواهد داشت.

 

جعفر رضایی گفت:حل مشکل سد معبر ضروری است و برای رفع این معضل،لازم است با برخورد قاطعانه ،استمرار این حرکت را در دستور کار داشته باشیم و در همین راستا دستورات لازم به واحد های مربوطه صادر شد تا با متخلفین و عاملین سد معبر برخورد قانونی صورت گیرد.

 

مهندس رضایی افزود: باید این مطلب برای آن دسته از کسبه که حقوق شهروندان را رعایت نمیکنند نهادینه شود که پیاده رو محل عبور همراه با آسایش و آرامش عابر پیاده است نه محل کسب و کار.

 

رضایی خاطر نشان کرد: علیرغم اخطارهای کتبی و تذکرات مکرر همکارانم در واحد های خدمات شهری و اجرائیات ،متاسفانه شاهد اقدام مثبت از سوی برخی از کسبه در رفع سد معبر نبودیم و با توجه به تماسهای مکرر شهروندان در خصوص معضل سد معبر در خیابان امام خمینی(ره) صبح امروز این طرح به اجرا درآمد و تا جلب رضایت شهروندان عزیز ادامه خواهد داشت.

 

شهردار بندرگز همچنین از کسانی که با عوامل اجرای این طرح همکاری لازم را داشتند تشکر کرد.

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

ورود به سایت

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34364690 017

سامانه پیامک: 30002240454545

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون