شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

شهردار بندرگز

مهندس جعفر رضایی

پیوندها

آخرین اخبار

محمد حمیدی/شورای اسلامی شهر بندرگز یکی از هماهنگ ترین شوراهای شهر استان گلستان است

 

 

محمد حمیدی سرپرست دفتر امور شهری و شوراها ی استانداری در ابتدای مراسم معارفه شهردار بندرگز گفت:

 

کارکنان شهرداری بندرگز می بایست همه باهم و با تلاشی مضاعف  در جهت اهداف و برنامه های شهرداری گام بردارند تا شاهد رشد شهر و شهرداری باشیم.

 

وی در ادامه با اشاره به بررسی عملکرد شوراهای اسلامی شهرهای استان، شورای شهر بندرگز را یکی از هماهنگ ترین شوراهای استان دانست و افزود: وفاق بین شورای شهر و شهرداری تنها عامل توسعه و روند رو به جلوی شهر خواهد بود و اگر این تفاهم وجود نداشته باشد منتظر هیچ حرکت مثبتی در جهت توسعه شهری نباید باشیم و در این مسیر همراهی فرمانداری،امام جمعه و دادگستری شهرستان باعث تسریع در اجرای برنامه ها خواهد شد.

 

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در خصوص واگذاری اراضی ساحلی به شهرداری و ایجاد پارک ساحلی گفت: باید موانع موجود در واگذاری اراضی ساحلی به شهرداری بررسی شود و پس از واگذاری نیز، شهرداری تمهیدات لازم را جهت احداث پارک ساحلی برای رفاه شهروندان و گردشگران  برابر طرح ارائه شده فراهم نماید.

 

وی با تاکید بر تصویب هر چه سریعتر طرح جامع شهر بندرگز گفت:شهر بندرگز محصور بین دریا و جنگل است و قطعا توسعه شهر می بایست در جهت شرق و غرب صورت گیرد و در این مسیر نیز حریم ها و موانع موجود نظیر گاز،راه آهن و برق به فرصتها به نفع شهر تبدیل شود.

 

حمیدی در پایان برای شهردار جدید آرزوی موفقیت و از زحمات مهدی میرزایی سرپرست شهرداری و کمالی شهردار سابق تشکر کرد.

 

گفتنی است: پس از استعفای کمالی شهردار سابق،جعفر رضایی در مراسمی با حضور سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان،فرماندار،امام جمعه شهرستان،اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری، در تاریخ 95/06/03رسما به عنوان شهردار بندرگز معرفی شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34364690 017

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون