شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

سرپرست شهردار بندرگز

محمد رضا کردی

پیوندها

آخرین اخبار

جعفر رضایی شهردار بندرگز شد

طی حکمی از سوی استاندار گلستان ،جعفر رضایی به عنوان شهردار بندرگز منصوب شد

 

انتخاب جعفر رضایی به عنوان شهردار بندرگز

در جلسه روز سوم دی ماه 1396 شورای اسلامی شهر بندرگز، جعفر رضایی با کسب اکثریت آرا به عنوان شهردار بندرگز انتخاب شد

 

 

 

 

 

 

 

 

با پنج رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر بندرگز،شهردار جدید انتخاب شد

 

پس از انتخاب مهدی میرزایی به عنوان سرپرست شهرداری بندرگز، در جلسه 196 فوق العاده شورای اسلامی شهر مورخ 95/04/14 با استناد بند یک ماده 71 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران،مصوب 75/03/01 ،جعفر رضایی با پنج رای موافق به عنوان شهردار جدید بندرگز انتخاب شد.

 رضایی از کارکنان شهرداری بندرگز دارای مدرک کارشناسی عمران و معاون خدمات شهری و عمران شهرداری است.

تا صدور حکم شهردار جدید از سوی استاندار گلستان، مهدی میرزایی به عنوان سرپرست، سکان شهرداری را در دست دارد.

 

جعفر رضایی رسما به عنوان شهردار بندرگز معرفی شد

 

 

در مراسمی که دیروز (چهارشنبه 95/06/03) با حضور سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری،فرماندار،امام جمعه شهرستان،اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری در محل شهرداری بندرگز برگزار شد،جعفر رضایی رسما به عنوان شهردار بندرگز معرفی شد.

 

رضایی در کارنامه خود مسئولیت واحد عمران و معاونت خدمات شهری و عمران شهرداری بندرگز را دارد، پس از دو بار استعفای دماوندی کمالی، در تاریخ 95/04/14 از طرف شورای اسلامی شهر  به عنوان شهردار جدید انتخاب و در این مراسم رسما به عنوان شهردار بندرگز معرفی شد.

 

در پایان این مراسم از خدمات و تلاشهای مهدی میرزایی که سرپرستی شهرداری را به مدت دوماه بر عهده داشت و همچنین از محسن دماوندی کمالی شهردار سابق  تقدیر به عمل آمد.

با پیشنهاد و مصوبه شورای اسلامی شهر انجام شد:تشکیل کاروان خدمت

 

شهردار بندرگز از تشکیل و شروع فعالیت کاروان خدمت خبر داد.

 

محسن دماوندی کمالی در این رابطه گفت:در آستانه فرارسیدن هفته دولت،با پیشنهاد و مصوبه شورای اسلامی شهر،جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان،کاروان خدمت شهرداری تشکیل شد و با حضور در شهرک شهید رجایی(فرهنگیان یک)اولین مرحله از فعالیتهای عمرانی،خدماتی و فرهنگی خود را به صورت متمرکز در روز پنج شنبه 94/5/29 آغاز کرد.

 

شهردار بندرگز افزود:این کاروان متشکل از واحد های خدمات شهری،عمران،فضای سبز،خدمات موتوری،فرهنگی و اجتماعی و روابط عمومی می باشد و طبق برنامه ریزی،در هر هفته با حضور در یکی از محلات شهری نسبت به نظافت و شستشوی جداول و معابر،جمع آوری نخاله های ساختمانی،حذف علفهای هرز و شاخه های مزاحم درختان،جمع آوری پوستر و بنر های تبلیغاتی بدون مجوز،فرهنگ سازی در خصوص تفکیک زباله از مبدا و لزوم مشارکت شهروندان اقدام می نماید.

 

دماوندی کمالی یاد آور شد:کلیه خدمات مذکور بطور مستمر و مداوم در سطح شهر در حال انجام است و تشکیل این کاروان به عنوان مکمل فعالیت و خدمات رسانی روزانه شهرداری می باشد که امید است رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34364690 017

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون