شهروند خوب شهر زیبا می خواهد و شهر زیبا،شهروند خوب*********************************پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است******************************شهر خوب و زیبا و سالم محصول مشارکت اجتماعی مسئولین و مردم است

سرپرست شهرداری بندرگز

مهندس جعفر رضایی

پیوندها

آخرین اخبار

در آستانه بازگشایی مدارس انجام شد:دیدار شهردار بندرگز با مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان

 

در آستانه فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس،شهردار بندرگز با مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دیدار کرد.

 

در این دیدار که صبح روز شنبه94/06/28 انجام شد، شهردار بندرگز ضمن تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به مدیر اداره آموزش و پرورش و قشر خدوم و زحمتکش فرهنگیان شهرستان ،گفت:شهرداری بندرگز آماده خدمات رسانی به مدارس جهت آغاز سال تحصیلی جدید می باشد.

 

محسن دماوندی کمالی گفت: مدیرانی که تاکنون  جهت بهسازی ،شستشو و نظافت حیاط مدارس،احداث و احیاء باغچه ها، درخواستی داشته اند شهرداری در آن مدارس حضور یافته و نسبت به ارائه خدمت اقدام نموده است.

 

وی افزود:هر ساله قبل از آغاز سال تحصیلی جدید،خطوط عابر پیاده در سطح شهر رنگ آمیزی میشود و در حال حاضر این مهم در دست اقدام است و تا روز اول مهر رنگ آمیزی تمامی خطوط عابر پیاده سطح شهر به اتمام خواهد رسید.

 

دماوندی کمالی در خصوص طرح شهرداران مدارس نیز اظهار امیدواری کرد که در سال تحصیلی جدید با همکاری اداره آموزش و پرورش و شهرداری بندرگز به مرحله اجرا برسد.

 

وی همچنین از برنامه شهرداری در خصوص افتتاح پارک ترافیک جهت آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ترافیک و امنیت عبور مرور سخن گفت و اظهار داشت مراحل مقدمات و آماده سازی این فضای آموزشی در حال انجام است و در روز شانزدهم مهرماه نیز افتتاح خواهد شد.

 

با پیشنهاد و مصوبه شورای اسلامی شهر انجام شد:تشکیل کاروان خدمت

 

شهردار بندرگز از تشکیل و شروع فعالیت کاروان خدمت خبر داد.

 

محسن دماوندی کمالی در این رابطه گفت:در آستانه فرارسیدن هفته دولت،با پیشنهاد و مصوبه شورای اسلامی شهر،جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان،کاروان خدمت شهرداری تشکیل شد و با حضور در شهرک شهید رجایی(فرهنگیان یک)اولین مرحله از فعالیتهای عمرانی،خدماتی و فرهنگی خود را به صورت متمرکز در روز پنج شنبه 94/5/29 آغاز کرد.

 

شهردار بندرگز افزود:این کاروان متشکل از واحد های خدمات شهری،عمران،فضای سبز،خدمات موتوری،فرهنگی و اجتماعی و روابط عمومی می باشد و طبق برنامه ریزی،در هر هفته با حضور در یکی از محلات شهری نسبت به نظافت و شستشوی جداول و معابر،جمع آوری نخاله های ساختمانی،حذف علفهای هرز و شاخه های مزاحم درختان،جمع آوری پوستر و بنر های تبلیغاتی بدون مجوز،فرهنگ سازی در خصوص تفکیک زباله از مبدا و لزوم مشارکت شهروندان اقدام می نماید.

 

دماوندی کمالی یاد آور شد:کلیه خدمات مذکور بطور مستمر و مداوم در سطح شهر در حال انجام است و تشکیل این کاروان به عنوان مکمل فعالیت و خدمات رسانی روزانه شهرداری می باشد که امید است رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

دیدار شهردار با مدیر آموزش و پرورش شهرستان

 

شهردار بندرگز با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان با مدیر این اداره دیدار کرد.

محسن دماوندی کمالی شهردار بندرگز به همراه رضا سلیاری معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری با محمد علی دودانگی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دیدار کرد.

این دیدار به مناسبت تبریک هفته معلم و گرامیداشت مقام معلم در صبح امروز (یکشنبه94.02.13) انجام شد.

عملکرد شهرداری در استقبال از نوروز 1394

 

در اسفند ماه سال 1393 جلساتی با عنوان استقبال از نوروز 1394به ریاست محسن دماوندی کمالی شهردار بندرگز و با حضور معاونت های خدمات شهری و عمران،فرهنگی و اجتماعی،اداری و مالی و مسئولین واحدهای حراست،روابط عمومی،عمران،خدمات شهری،خدمات موتوری،فضای سبز،آتش نشانی،گردشگری برگزار شد،هدف از برگزاری این جلسات ارائه طرح و برنامه جهت خدمات دهی بهتر به شهروندان و گردشگران نوروزی بود که عملکرد این واحد ها در طرح استقبال از نوروز 94به شرح ذیل می باشد.

ورود به سایت

Template Design:Dima Group

آدرس: استان گلستان. بندرگز. خیابان شهید مطهری

تلفن: 34364690 017

سامانه پیامک: 30002240454545

پست الکترونیک: info@bandargazcity.ir

شما شهروندان گرامی می توانید با ارائه ی نظرات سازنده ی خود ما را در مدیریت شهر یاری نمایید...

تمام حقوق برای شهرداری بندرگز محفوظ است .  پیاده سازی و پشتیبانی: فنآوری اطلاعات نارون